העלה תמונתך
תמונות מודפסות על זכוכית

פיתוח תמונה על זכוכית

אחד החידושים הבולטים בענף הדפוס הדיגיטלי הוא פיתוח תמונה על זכוכית המאפשר להעשיר כל מרחב באמצעות אלמנט דקורטיבי ומרשים המשדר אלגנטיות מוקפדת עם יוקרה מודגשת והופך את האווירה למרגשת וסוחפת.


טכניקות לפיתוח תמונה על זכוכית


פיתוח תמונה על זכוכית מתבצע במספר שיטות שונות:
1. הדפסה על נייר פוטו והצמדת הנייר לזכוכית בעזרת דבק דו צדדי שקוף אופטית, בשיטה זו ההדפסה עצמה היא על נייר פוטו איכותי המאפשר חדות וצבעים באיכות גבוהה ביותר הנשמרים עשרות שנים בדיוק כמו תמונות האלבום.
2. הדפסה ישירה על משטח הזכוכית, כאשר התמונה מודפסת על צידה האחורי של הזכוכית.
בפיתוח תמונה המודפסת על הזכוכית באופן ישיר, נדרשת תוספת של שכבת דיו לבן המספקת הגנה להדפס הצבעוני ואוטמת אותו, על מנת שישמור על מראה אופטימלי לאורך זמן.
3. הדפסה על גבי מדבקה ייעודית המוצמדת אל משטח הזכוכית בלמינציה.
4. הדפסת סובלימציה של דיו על נייר ייעודי והעברת הצבע אל הזכוכית ע"י חימום כאשר הדיו מהנייר עובר אל פני הזכוכית.


למה פיתוח תמונה על זכוכית?


הדפסה דיגיטלית מעל גבי כל משטח אפשרי הפכה מזמן לאחד המאפיינים היותר בולטים של החברה המערבית. מתמונות לבית ועד למוצרי קד"מ מכל סוג, ניתן כיום להדפיס כל תמונה מעל כל משטח שיעלה בדעתכם. עם זאת, להדפסה על זכוכית ייחודיות קסומה משלה, כשהזכוכית הופכת את התמונה לעשירה, בעלת צבעים עזים, ייחודית ויוצאת דופן מכל בחינה.


פיתוח תמונה על גבי זכוכית - למי?


בין אם אתם מחפשים את הדרך הקלה והבטוחה לשדרוג המרחב הביתי, ובין אם אתם מחפשים מתנה בעלת אמירה יוקרתית שהיא לא עוד מתנה, פיתוח תמונה על זכוכית היא ללא כל ספק התשובה. תוכלו לפתח תמונה אישית של המשפחה או כל תמונה אחרת שתבחרו וכך תשדרגו בכיף את הבית כולו. פיתוח תמונת נוף או תמונה משפחתית בהדפסה מקצועית על זכוכית איכותית יעשו את העבודה על הצד הטוב ביותר.
בזכות הטכנולוגיה של
glassme תוכלו לא רק לפתח הדפסה על זכוכית אלא לקבל הדפסה על זכוכית עם התמונה שבחרתם המוצמדת למסגרת אחורית שחורה המרחיקה את הזכוכית מהקיר בצורה אלגנטית ומרשימה המאפשרת גם תלייה קלה ופשוטה של התמונה על הקיר ללא צורך בחורים בתמונה או במתלי מתכת העוברים דרכה.


מעבר לכך, פיתוח תמונה על זכוכית היא הדרך המנצחת להענקת מתנה מכל הלב למי שחשוב לכם להוקיר באמת. בין אם אתם שוברים את הראש בחיפוש אחר מתנה ייחודית למי שכבר ראה וקיבל הכל ובין אם חשוב לכם למצוא את המתנה האחת והיחידה שתצליח לרגש ולהביע את רגשי ליבכם באופן האותנטי ביותר ותשקף נאמנה את ההערכה הכנה העומדת מאחוריה, פיתוח תמונה על משטח זכוכית אולי אפילו בצירוף הקדשה מעומק הלב בהדפסה על זכוכית יהפכו את מתנתכם לבלתי נשכחת מכל בחינה.


תמונות מודפסות על זכוכית - המילה האחרונה בזירה העסקית


בעסקים, כמו בעסקים, אין הזדמנות שנייה לרושם ראשוני. אז אם חיפשתם אלמנט דקורטיבי מוקפד, שלט או תמונה ייחודית ומכובדת שתעשה את הרושם הנכון ותייצג את העסק או המשרד שלכם בכבוד, פיתוח הדפסה על גבי זכוכית הוא האלמנט בשבילכם. תוכלו למנף את האווירה העיצובית בסביבה המשרדית באמצעות שילוט בהדפסה על גבי זכוכית כמו גם באמצעות פיזור נכון במרחב של תמונות מודפסות על זכוכית שיוסיפו יוקרה מודגשת, הדר וחן ויספקו שדרוג מהותי של החלל בהשקעה כספית מינימלית, ללא שיפוצים וללא כאב ראש מיותר.


על מה חשוב לתת את הדעת בפיתוח תמונה על גבי זכוכית?


כמו בכל תחום צרכני אחר, ובתחום ההדפסה הדיגיטלית בפרט, איכות היא שם המשחק. אם חשוב לכם לקבל מוצר איכותי ומרשים ואם אתם שואפים ליהנות מהדפסה עמידה ומרשימה שתלווה אתכם לאורך זמן ותישאר תמיד חדה ומרגשת, אל תתפשרו על רמת ההדפסה וערכו סקר שוק מקדים יסודי במטרה לבצע את הבחירה הנכונה ביותר ממנה תיהנו לכל אורך הדרך, גם בעתיד הרחוק ולאורך עשרות שנים קדימה.
glassme מאפשרת פיתוח תמונה על זכוכית באיכות מדהימה, עמידה לאורך עשרות שנים, עם מסגרת אחורית קלה לתלייה וללא חורים או מתלי מתכת בתמונה המודפסת.