העלה תמונתך
בניין מלא זכוכיות מודפסות כל אחת בצבע שונה תלויות במרחקים שווים לצד קירות המבנה העשויים גם הם זכוכית ואור עובר דרך הזכוכיות הצבעוניות.

זכוכית מודפסת בשירות הארכיטקטורה ועיצוב הפנים

 


מתחנות רכבת, לובי במלונות, קירות משרדים ועד גורדי שחקים זכוכית מודפסת כיום היא חלק אינטגרלי ברבים מהבניינים החדשים שנבנים. איך כל זה התאפשר אתם שואלים? בשנים האחרונות התפתחה טכנולוגיה חדשה לייצור זכוכית מודפסת, הדפסה קרמית על זכוכית מאפשר להדפיס ולהטמיע בתוך הזכוכית את הצבע כך שהצבע יהיה עמיד לתנאי חוץ ולכל סוגי עיבוד הזכוכית הנחוצים.

לא משנה עם ההתפתחות הטכנולוגית הבינו מיד אדריכלים את הפוטנציאל הגלום בזכוכיות מודפסות אלו כגורם משמעותי בעיצוב המבנה וכן באיקלומו של המבנה.


זכוכית מודפסת לטובת הסביבה:


בכל השימוש בזכוכית מודפסת נחשב ידידותי לסביבה. זכוכית מודפסת ניתנת למחזור, היא אינה מכילה רעלים או מתכות, היא מונעת או מפחיתה משמעותית מקרי פגיעה של ציפורים בזכוכית (וגם אנשים אגב שלעיתים נתקלים בדלתות הזכוכית הנקיות בכניסה למבנה), במידה ויש שינויים עתידיים במבנה, קל להדפיס תבניות או תמונות התואמות לעיצוב הקיים ואין צורך להחליף אזורים בהם אין צורך בשינוי מבני. כמו כן, הזכוכית מאפשרת הכנסת אור טבעי למבנה, סינון של קרני UV מזיקים, הצללות והפחתה בשימוש באנרגיה למטרות תאורה או חשמל במזגנים לקירור או חימום המבנה.


זכוכית מודפסת לעיצוב פנים:


בניגוד לפתרונות הלא רק ארכיטקטים החלו לעשות שימוש בפלטות של זכוכית מודפסת כחלק אינטגרלי מתכנוניהם. גם מעצבי פנים החלו לעשות שימוש בהדפסות על זכוכית כחיפוי לקירות המטבח, במקלחונים, בארונות וכמובן כתמונות על זכוכית לעיטור קירות הבית או המשרד. בזכות השימוש בזכוכית מודפסת מתאפשר למעצבי פנים להביא קצת מהעולם החיצון ישירות אל תוך החלל וליצור קירות זכוכית עם הדפסות של נהרות, נחלים, יערות, חיות בר וערים ולאפשר למי שנחשף לתמונות אלו להרגיש שהוא עטוף בכל היופי הזה שהעולם מציע בעודו בחדרו. דמיינו למשל מסדרונות משרד אשר עטופים ביערות ירוקים ונחלים. כמה מדהימה הרגשתו של העובד אשר יוצא ממשרדו אל כל הירוק הנפלא הזה.

כמובן ששימושים אלו לא נוטרו נחלתם של משרדים ומפעלים ונכנסו גם אל בתיהם של האנשים ואחד השימושים הנפוצים בבתיהם של אנשים היא בפיתוח תמונות זכוכית של יקיריהם או שלהם, תמונות מטיול או אירועים משמעותיים בחייהם על מנת שזיכרונות אלו תמיד ילוו אותם וחיוך קטן ישתלט על פניהם בכל פעם שיראו את אותה זכוכית מודפסת ויזכרו ביום החתונה שלהם, בילדים שלהם, בנכדים, בטיול האחרון לתאילנד או בטיול הגדול בהודו או פשוט נוף או ציור ואפילו ציור אבסטרקטי מודפס על זכוכית או כל תמונה אחרת שמרגשת אותם ומשמחת אותם ואת כל באי ביתם.


תמונות זכוכית בשימוש צלמים:


תמונות זכוכית נחשבות מאוד פופולריות היום גם אצל צלמים, צלמים מקצועיים רבים עושים שימוש בתמונות שצילמו ומדפסים אותן על גבי זכוכית, תמונות זכוכית הן מאוד פופולריות היום בתערוכות צילום מכיוון שהמראה האיכותי והיוקרתי שלהם מושך קהל איכותי של חובבי צילום ואומנות אשר מוכנים לשלם סכומי כסף גבוהים עבור האיכות והחדות המדהימים שמציעה הזכוכית המודפסת על מנת שתמונות אלו יעטרו את קירות ביתם או משרדיהם היוקרתיים.


בנוסף, צלמי סטודיו, צלמי אירועים וחתונות מציעים כיום ללקוחותיהם להדפיס את תמונתם גם על זכוכית, מדובר באלמנט עיצובי בראש ובראשונה אשר בסידור הנכון נראה מטריף על קירות הבית ומרשים מאוד את כל מי שרואה אותו אבל לא פחות חשוב מדובר בזיכרון, זיכרון מאירוע משמעותי ומרגש שרוצים לנצור עמכם או צילומים מקסימים של המשפחה והיקרים ובכל מקרה זכוכית מודפסת עם תמונה תשמח ותרגש בכל פעם שתראו אותה. לכן יותר ויותר צלמים כיום מציעים ללקוחות לשדרג את עיצוב ביתם ולפתח להם את התמונות שלהם על פני זכוכית.

בשבילנו, מקצועיות, אמינות, שירות בגובה העיניים ויעילות מקסימלית מהווים חלק בלתי נפרד מאמנת השירות המושלמת שלנו,אשר הופכת אותנו לבחירה המועדפת על לקוחות רבים מכל רחבי הארץ. לנוחיותכם, תוכלו לבצע הזמנה בקלות וביעילות באמצעות אתר האינטרנט שלנו, או, לחילופין, להיכנס לאחד מסניפינו ולהיעזר בצוות המקצועי העומד הכן לשירותכם ונכון לספק לכם ליווי מקצועי אישי לכל אורך הדרך.


לפיכך זכוכית מודפסת משמשת היום לשימושים רבים בעולם הארכיטקטורה וכן בעיצוב הפנים של הבית או המשרד וממשיכה לצבור תאוצה גם כחומר קירוי פוטנציאלי במבנים וגם כאלמנט עיצובי מוביל המעטר את קירות הבית והמגמה צפויה רק להמשיך ולהתעצם בשנים הקרובות.